Kolik aut má Ian Poulter?

Váš Horoskop Pro Zítřek

Anglický golfista Ian Poulter vyhrál ve své době více než 15 profesionálních turnajů na evropských a PGA turné. Je také nadšeným sběratelem aut, ale kolik jich vlastní?

Ian Poulter vlastní několik vozů Ferraris, protože zahájil svoji sbírku s vozem Ferrari 360. Je také velvyslancem Mercedesu a používá své vozy pro své každodenní jízdy. V jeho sbírce je celá řada dalších superaut, například Ford GT a Porsche 911 GT2.

Ian Poulter | sogood_patrick / Shutterstock.com

Více informací o Ianovi Poulterovi a jeho ohromující kolekci aut najdete zde.

typ hlasu mariah carey

Ian Poulter

Ian „The Postman“ Poulter se narodil 10. ledna 1976 v Anglii a má za sebou dlouhou a úspěšnou kariéru jak na European Tour, tak na PGA Tour. Zúčastnil se více než 350 profesionálních turnajů a získal přesahující 28 milionů dolarů v průběhu své kariéry.

bruce willis čisté jmění 2019

Poulter, známý svým výstředním smyslem pro styl, je také fanouškem jiných sportů, zejména fotbalu. Jednou měl na sobě košili Arsenal během turnaje, pobouření od mnoha golfových tradicionalistů a vedoucí k oficiálnímu rozhodnutí, že je již nelze nosit během událostí.

Další z Poulterových vášní je pro automobily, které miluje motoristické závody a má plno Závodní simulátor Formule 1 v jeho sídle na Floridě. Jak je patrné z jeho rozsáhlé sbírky automobilů, dává přednost týmu F1 F1.

V roce 2020, během uzamčení koronaviru, se konala řada virtuálních závodů F1, ve kterých se představili skuteční jezdci Formule 1, sportovci a další celebrity, každý závodící z pohodlí svého domova. Poulter toužil po možnosti soutěžit a závodil ve Velké ceně virtuálních Španělů F1.

Bohužel pro Poultera jeho vášeň pro závodění byla neodpovídá jeho výkonu na digitální stopě. Po kvalifikaci na 19. pozici, předposlední, skončil na 18. místě poté, co závod dokončil profesionální jezdec F1 Lando Norris.

Během virtuálního závodu Poulter jel na Renaultu, a to navzdory své zjevné preferenci pro Ferraris. Jelikož byl v závodě také skutečný pilot týmu Ferrari Charles Leclerc, je pravděpodobně spravedlivé, že Poulter odložil elitního závodníka.

Sbírka aut

Sbírka automobilů Iana Poultera nebyla vždy tak působivá jako dnes. Vyrůstal v anglickém Lutonu a vzpomíná, že jeho bratr dostal od svého otce starou Austinskou princeznu a Volkswagen Scirocco, který byl nadále používán dlouho po uplynutí doby použitelnosti.

lilypichu a albert seznamka

Navzdory tomu, že z práce v IT nevydělával velké peníze, se Poulterův otec podělil o syna vášeň pro automobily . Vlastnil Ford Escort RS 2000 a Sierra Cosworth, během Fordových slavných let v rallyové scéně.

The Sierra Cosworth byla později ukradena a ironicky zjištěno, že na golfovém hřišti Knebworth bylo těžce poškozeno a přes jeho střešní okno byla zasazena vlajka. Poulterův otec také vlastnil Porsche 911.

Jako mladý fanoušek Ferrari se Poulter rozhodl, když on vyhrál svůj první turnaj , koupil by si auto od ikonického italského výrobce. Jeho první vítězství přišlo na European Tour, když vhodně vyhrál Italian Open, ale výhra nestačila na to, aby si Poulter mohl dovolit vysněné Ferrari.

jeff bezos politická příslušnost

Poté, co vyhrál další turnaj a poté znovu vyhrál Italian Open, Poulter usoudil, že je připraven provést svůj tah. Jeho první Ferrari bylo 360, vlajkový model z počátku dvacátých let, a Poulter prohlásil, že jeho vášeň pro italské superauta jen díky tomu vzrostla.

V následujících letech koupil Poulter Ferrari F40, 550 Barchetta, Testarossa a 255 GTB. Uvedl, že ve své vášni pro automobily není sám a že „golfisté milují svá auta“.

Například Rory McIlroy má vlastnil hyperauto LaFerrari ale Poulter říká, že je jedním z mála golfistů, kteří sbírají klasická auta. V posledních letech hodnota klasických automobilů stále roste, což z nich dělá moudrou investici a navíc jsou krásné samy o sobě.

Dnes má Poulter svou sbírku Ferrari v garáži v jeho sídle na Floridě . Téma Ferrari se objevuje nejen v jeho vozech, ale i v garáži jako celku, jejíž stěny zdobí četné kousky memorabilií.

Navzdory ohromující kolekci Ferrari byl Poulter také ambasadorem Mercedesu a jako své každodenní vozy řídí AMG GT S a G63. On také vlastnil Ford GT a Porsche 911 GT2, odrážet otcovo auto během dětství Poulter.