Dvojnásobná maminka Louise Pentlandová, která má na Instagramu 2,4 milionu sledujících, je korunována oblíbeným britským „mumfluencerem“ před Giovannou Fletcherovou

Váš Horoskop Pro Zítřek

MUM-OF-DVA s 2,4 miliony sledujících na Instagramu byla označena jako oblíbený 'mumfluencer' národa-dokonce i populární autorka Giovanna Fletcher na příspěvek.






33letá Louise Pentlandová ze Northamptonu byla korunována jedničkou na seznamu 20 nejlepších, pro kterou hlasovali čtenáři Časopis Mother & Baby .

Louise byla korunována britským favoritemKredit: Instagram




kteří jsou rodiči skai jacksona

Louise - která je také autorkou a vlogerkou - následovala moderátorka, spisovatelka a moderátorka podcastů Candice Brathwaite a autorka Giovanna Fletcher.

V první desítce byla také matka dvou dětí Nilly Dahlia-která má 15 000 sledujících na Instagramu, 30leté maminky Holly a Sophie (také známé jako Life of Mummies) a bestseller Sunday Times Sarah Turner-alias The Unmumsy Mum.




'Jsme hrdí na to, že jsme spustili The Mum List, abychom oslavili a uznali klíčové mumfluencery, které baví, uklidňují a inspirují maminky na sociálních médiích,' řekla digitální redaktorka Mother & Baby Aimee Jakes.

je adam driver související s mini driverem

'Naši čtenáři nám řekli maminky, které jim trochu usnadňují život, a vedle dvou milionů plus velkých hitterů je několik báječných maminkových bloggerů s méně než 500 sledujícími.'




Louise má dvě dcery, Darcy a PearlKredit: Instagram

Vytvořil váš oblíbený mumfluencer seznam?

1. Louise Pentland - @louisepentland

2. Candice Brathwaite - @candicebrathwaite

3. Giovanna Fletcher - @mrsgifletcher

4. Nilly Dahlia - @nillydahlia

5. Susie Verrill - @susiejverrill

6. Fizzy Peaches - @fizzypeaches

7. Život mumií - @lifeofmummies

8. Hannah Michalak - @hannahmichalak

9. Unmumsy Mum - @unmumsymum

10. Jemma - @dorkfaceblog

Začátkem tohoto týdne jsme vám řekli Awesome, Buzz, Lucifer a Favor mezi nejzajímavějšími jmény letošního roku.

Také jsme odhalili, že rodiče hledají chůvu za 40 000 liber ročně, která je „trvale v povaze“ jako princezna Disney pro svá dvojčata.

A ukázali jsme vám, že Matalan prodává na den matek sladěné pyžamové sady pro maminky, dcery a GRAN Peppa Pig.

plat cestujících jennifer Lawrence
Matka dvou dětí Lorna předvádí neuvěřitelné hubnutí ze tří kamenů tím, že se zbavila cukru