Kdy se Tiger Woods stal profesionálem?

Váš Horoskop Pro Zítřek

Pro ty, kteří jsou dost staří na to, aby si to pamatovali, se zdá, že o Tigerovi Woodsovi slyšíme už roky, ještě než začal vyhrávat několik šampionátů a prožíval skandál a jakési znovuzrození kariéry. Kdy se Tiger Woods stal profesionálem?

Tiger Woods se stal profesionálem ve věku 20 let v roce 1995. O rok později vyhrál mistrovství Masters ve věku 21 let, kde zaznamenal rekordní skóre 270 .

Od raného věku bylo známo, že Tiger Woods promění Pro, když bude schopen. Začal houpat golfovou hůl ve věku 6 měsíců a strávil hodiny sledováním svého otce, jak se snaží zdokonalit svou hru v rodinné garáži. V devíti měsících zasáhl stejné koule, jaké sledoval, jak zasáhl jeho táta, i když celé své dětství sledoval a učil se.

Mladý golfový zázrak

V době, kdy byly Tigerovi Woodsovi dva roky, začala jeho sláva stoupat, když se objevil Mike Douglas Show v roce 1978, kde byl uveden proti Bob Hope . Odtamtud se jeho seznam úspěchů hromadil dál.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tiger Woods (@tigerwoods) 21. června 2015 v 6:05 PDT

Vzhledem k tomu, že jeho otec byl členem armády, měli golfová privilegia na Navy Golf Course poblíž místa, kde žili v Cypressu v Kalifornii. V době, kdy byly Tigerovi 3 roky, vystřelil 48 na poloviční dráze 9 jamek.

Jak daleko zasáhne Tiger Woods 9 železa?

Co je denní rutina Tiger Woods?

Střílel Tiger Woods někdy 59?

Dva roky po jeho výkonu na kurzu námořnictva, když mu bylo pouhých pět let, přistál na svém prvním časopise v Golf Digest. Ve věku 6 let vyhrál svou první golfovou soutěž Pitch, Putt and Drive v kategorii do 10 let. Pro mladíka by to bylo první z mnoha vítězství.

Když mu bylo osm let, byl mladší než kterýkoli jiný účastník juniorských mistrovství světa v golfu, když soutěžil v nejmladší věkové kategorii, která byla pro 9 až 10leté. I když byl mladší než to, o co soutěž usiluje, stále zvítězil nad svými staršími vrstevníky.

Ve stejném roce poprvé vyhrál juniorské golfové mistrovství, když poprvé prolomil 80. Spousta prvenství pro 8letého zázračného golfu. Ale nebyl hotový, o čtyři roky později, ve věku 12 let, zlomil střelbu na 70.

Ve svém prvním ročníku jako teenager hrál mladý Tiger na svém prvním národním šampionátu a v době, kdy mu bylo 15 let, být profilován podle Sports Illustrate da stal se nejmladším americkým amatérským šampionem juniorů.

Během svých středoškolských let pokračoval v soutěžení a získávání několika různých ocenění a šampionátů. A krátce poté, co absolvoval střední školu, hrál na svém prvním turnaji PGA, když mu bylo 19 let. Následující rok, když mu bylo 20, se stal profesionálem.

Kariérní úspěchy

Úspěchy Tigera Woodse se nezastavily, když proměnil Pro, ve skutečnosti se možná dostal ještě lépe. Je jedním z pěti golfistů, kteří vyhráli Career Grand Slam, který vyhrává každý ze čtyř hlavních titulů. Zůstává nejmladším golfistou.

Příspěvek sdílený Tiger Woods (@tigerwoods) 21. června 2015 v 6:03 PDT

I když má příliš mnoho úspěchů, než aby je zde mohl uvést, mezi hlavní výhody patří: